Magister Wychowania Fizycznego, Absolwent warszawskiej AWF, trener UEFA A.

Pomysłodawca i założyciel UKS Jaguar Michałowice. Trener Kuba zanim utworzył klub swoje doświadczenie zbierał między innymi w jednej z najbardziej renomowanych uczelni sportowych INEFC w Barcelonie, gdzie wyjechał na pół roku podczas studiów. Podczas pobytu odbył staż trenerski w hiszpańskim klubie UE Sant Andreu, zdobywając nowe doświadczenia w pracy z najmłodszymi zawodnikami. Jak mówi sam trener było to najwartościowsze doświadczenie, które otworzyło oczy na prawdziwe szkolenie piłkarskie.

Po powrocie do Polski trener rozpoczął pracę z najmłodszymi adeptami futbolu budując swój warsztat i rozwijając umiejętności trenerskie. W grudniu 2012 roku został pierwszym trenerem seniorskiego zespołu Korony Warszawa. W przeciągu 2 lat pracy zespół będący na dnie kończył rozgrywki na trzecich miejscach. W wyniku nadmiaru obowiązków trener zrezygnował z funkcji w styczniu 2015 roku.

We wrześniu 2014 narodził się pomysł utworzenia klubu sportowego w szkole w Michałowicach, a już w październiku powstała Korona Warszawa Michałowice. Trener Kuba łączył tę pracę z drużyną seniorską Korony Warszawa, funkcją trenera koordynatora w Football Academy Wilanów/Mokotów oraz pracą w szkole jako nauczyciel WF. Po roku działalności klub przerodził się w Uczniowski Klub Sportowy Jaguar Michałowice, a trener skoncentrował się w 100% na pracy w Michałowicach.

Niewątpliwym atutem trenera jest bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, nowoczesne podejście do pracy szkoleniowej, a przede wszystkim świetny kontakt z dziećmi, który kształtuje cały czas, zwłaszcza podczas pracy nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Michałowicach.

Trener Jakub odbył również staże trenerskie w drużynach Jagiellonii Białystok oraz Polonii Warszawa. Jest licencjonowanym trenerem pierwszego stopnia Coerver Coaching, po ukończeniu kursu Coerver Coaching Training Clinic. W 2019 roku, trener Jakub ukończył kurs trenerski UEFA A.

KONTAKT:
TEL: 602 781 777 E-MAIL: j.daniluk@jaguarmichalowice.pl

 

Zdolny, świetnie rozwijający się trener młodego pokolenia. Absolwent AWF w Białej Podlaskiej, Trener UEFA C. Młody a zarazem posiadający już spore doświadczenie, szczególnie w pracy z najmłodszymi rocznikami.

W UKS Jaguar Michałowice od samego początku jego niewątpliwym atutem jest świetny kontakt z zawodnikami oraz duża łatwość przekazywania wiedzy. Zawsze przygotowany i gotowy do pracy. Jak podkreśla piłka nożna to jego pasja i żadna inna praca nie dałaby mu takiej satysfakcji. Miłośnik zdrowego trybu życia oraz biegania, jest częstym bywalcem maratonów i półmaratonów organizowanych w Warszawie.

Mimo młodego wieku zdobył już spore doświadczenie na rożnego rodzaju praktykach i szkoleniach.

Ponadto jest instruktorem rekreacji ruchowej oraz specjalizuje się w pracy nad prawidłową koordynacją ruchową zawodników co niewątpliwie ukształtowało jego sposób pracy i kontakt z młodymi adeptami piłki nożnej.

KONTAKT:
TEL: 535 798 000 E-MAIL: r.lukasik@jaguarmichalowice.pl

Absolwent i magister AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne, trener II klasy oraz UEFA C.

W “Jaguarze” od marca 2016 roku, bardzo szybko się wdrożył i równie dynamicznie zdobywa cenne doświadczenia trenerskie.

Pasjonat piłki nożnej od najmłodszych lat. Wielki fan Realu Madryt i ofensywnego stylu gry prezentowanego przez „Galacticos” na początku XXI wieku. Nieustannie pracuje nad swoim warsztatem trenerskim i dąży do przełożenia wzorców z hiszpańskiej szkoły piłki nożnej na polskie podwórko. Uczy zawodników bawić się piłka w taki sposób, by gra sprawiała im radość i była dla nich największą pasją.

KONTAKT:
TEL: 509 616 540 E-MAIL: k.szymanski@jaguarmichalowice.pl

Absolwent i magister AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne, trener UEFA B.

W UKS Jaguar Michałowice od września 2016 roku. Bardzo ambitny i z głową pełną pomysłów na jak najlepszy rozwój swoich podopiecznych.

Pilny student, zawsze dociekliwy i ciekawy nowej wiedzy. Jego niewątpliwym atutem jest bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, nowoczesne podejście do pracy szkoleniowej, a przede wszystkim świetny kontakt z dziećmi. Trener Piotrek bardzo interesuje się psychologią, treningiem mentalnym oraz treningiem motorycznym. Zdobytą wiedzę przekłada na pracę z zawodnikami.

W 2020 roku, trener ukończył kurs trenerski UEFA B.

KONTAKT:
TEL: 784 334 047 E-MAIL: p.sobczak@jaguarmichalowice.pl

Trener UEFA C

22 lata, studiował na warszawskim AWFie, ma 4 młodszych braci dzięki czemu ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Od najmłodszych lat interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną. Fan Barcelony i Pepa Guardioli.

Ciągle zdobywa doświadczenie podpatrując starszych trenerów. Ignacy uczy młodych zawodników, że chodzenie na treningi wymaga sumienności i skupienia, ale przede wszystkim ma to być dla nich dobra zabawa i przyjemność.

KONTAKT:
TEL: 730 697 774 E-MAIL: i.burs@jaguarmichalowice.pl

Trener UEFA C

21 lat, w klubie prowadzi treningi od roku. Od najmłodszych lat interesuje się piłką nożną. Od 11 roku życia uczestniczy w rozgrywkach pod egidą MZPN i na tej drodze miał okazję poznać warsztat wielu trenerów.

Teraz służy mu to do udoskonalania tego własnego. Drogą Maćka do budowania zespołu jest skupienie dużej części uwagi na rozwój umiejętności indywidualnych swoich podopiecznych, a także dbałość o dyscyplinę, przy zachowaniu czerpania radości z najbardziej popularnej dyscypliny na świecie. Kibic angielskiego Manchesteru United.

KONTAKT:
TEL: 608 868 117 E-MAIL: m.sachnowski@jaguarmichalowice.pl

Szukasz pracy jako trener? Zgłoś się do nas !
Poszukujemy ludzi z pasją i zapałem, masz odpowiednie kwalifikacje i chcesz się rozwijać wśród najlepszych?
Wyślij nam swoje CV na biuro@jaguarmichalowice.pl
Zapraszamy do współpracy !!